Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Zerrin Tekindor Nasıl Zayıfladı / Zerrin Tekindor Diyeti

04.01.2013
850
Zerrin Tekindor Nasıl Zayıfladı / Zerrin Tekindor Diyeti

Zerrin Tekindor Nasıl Zayıfladı / Zerrin Tekindor Diyeti

Günümüzün en büyük sağlık sorunların başında obozite yani şişmanlıktır. Fazla kiloları olan insanlar fazla kilolarından kurtulmak için  bir çok zayıflama ürünlerine ve zayıflama diyetlerine başvururlar. Bunu fırsat olarak bilen bir çok firmalar ise işe yaramayan ve hatta sağlık sorunlarına sebebiyet verecek zayıflama ürünlerini piyasaya sürerler. Bu zayıflama ürünllerini satabilmek için firmalar internet üzerinden tanına ve popüler olan insanları kullanarak satmaya çalışırlar. Zerrin Tekindor Nasıl Zayıfladı? diye internet üzerinden reklam firmaları zayıflama ürünlerini satmaya çalışıyorlar.

Kuzey Güney dizisinin Gülten’i ve Aşk-ı Memnu dizisinin Matmazel’i Zerrin Tekindor’un haberi olmadan bazı zayıflama ürünleri satan firmalar ismini kullanmaya başladılar. Diyet sitesi olarak bu konuda siz ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istedik.

Bazı diyet sitelerinde ise zayıflayan ünlü sanatçı Zerrin Tekindor diyet yaparak zayıfladığını söylüyorlar. Zerrin Tekindor Diyeti olarak geçen hiç bir diyet doğru değildir. Çünkü Zerrin Tekindor  hiç bir zaman diyet yaparak zayıfladığını ne tv ortamonda nede internet aracılığıyla beyan etmemiştir. Aksine Zerrin Tekindor Twitter’dan takipçilerini uyararak ; “Bu ‘Zerrin Tekindor sizce nasil zayifladi?’ reklami tamamen sahtedir. Inanmayin! Benim zayiflama formulum, yememektir.” demiştir. Twiterde anlaşıldığı üzere Zerrin Tekindor Nasıl Zayıfladı diye zayıflama ürünleri satan firmalar zayıflamak isteyenleri  kandırmaktadırlar.

Değerli ziyaretçilerimiz sırf ürünlerini satmak için kandırmaktan çekinmeyen firmaların yaptığı sahte reklamları tespit ettiğimiz vakit fix diet sitemizde açıklayacağız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.