Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Kulaktan, Hcg ve Ender saraçla iğne ile zayıflama

08.09.2012
1.408
Kulaktan, Hcg ve Ender saraçla iğne ile zayıflama

Kilo vermede yeni yöntem iğne ile zayıflama, Danimarkalı üreticinin iğnesi zayıflamanın yanı sıra kan basıncının düzenlenmesi, kolesterol ve şeker hastalığına iyi geldiği bildiriliyor.

Zayıflama iğneleri hakkında çeşitli açıklamalar bulunuyor vücuda gerek duyulmamasına rağmen kolay şekilde yağlardan kurtulabilmek amacıyla hormon takviyesi yapma yanı zayıflatıcı iğne olarak kullanılması bir çok uzman tarafından uygun görülmüyor. İğneli zayıflama yöntemi olarak halkımızın bildiği yöntemle Zerrin Özeri. Armağan Çağlayan ve Pınar Eliçe gibi ünlü isimlerin kilolarından kurtulduğu söylenmektedir. Ancak dikkat edilmesi gereken kendinize uygun kişisel zayıflama planı oluşturarak tedavi süreci izlenmelidir.

Zayıflama iğnesi

Kulaktan ine ile zayıflama Hcg kullanarak ünlü doktor Ender Saraç yapılan öneriler sayesinde çok değişik kilo verme yöntemleri bulunmaktadır. Kısırlık tedavisinde kullanılan hcg adlı hormon kısırlık  tedavisinde kullanılmasına rağmen bir çok ünlü ismin her gün karından enjekte ederek zayıflama yöntemi olarak kullanmıştır. Fakat uzmanların büyük çoğunluğu yöntemin oldukça zararlı olduğu yönünde görüş belirtirken, düzenli bir tedavi şeklinde kullanıldığında yan etki ve zararları olmayacağı görüşündeler.

Zayıflama iğneleri

En etkileyici zayıflama yöntemlerinden bir taneside Zayıflatıcı iğne söz konusu olduğunda mucize beklememek gerekir zayıflamak ve formu muhafaze etmek kişinin

kendisine kalmış iğneli zayıflama veya başka yöntemlerde kullanılsa beslenme ve egzersiz gibi konulara dikkat edilmediğinde fazla kilolar kolaylıkla geri dönecektir.

Kulaktan iğne ile zayıflama

Kulaktan iğneyle zayıflama hakkında kulak içerisinden zerk edilen çeşitli içerikler sayesinde vücuttaki yağlanmanın durdurulduğu ve böylelikle zayıflamada başarı sağladığı açıklanmaktadır. Konu hakkındaki gelişmeleri derleyerek sizlere sunmaya çalışacağız. Bütün sağlığımızı olumsuz yönde etkileyebilecek yöntem çok dikkatli şekilde uzman doktorlaca uygulanabilmektedir.

Hcg iğne ile zayıflama

Hcg hormonu enjekte edilerek zayıflamaya çalışanların hamilelik durumlarında üçüz ve dördüz doğurma risklerinin oldukça fazla olacağı belirtilmektedir. Kanser hastalığında olumsuz ivmeler görülebilmesinin yanı sıra guatr ve troit rahatsızlığını arttırabileceği belirtilmektedir. Bu tür riskli tedavi yöntemlerine karşı hassas davranarak sağlığımızı korumalıyız.

Ender saraç iğne ile zayıflama

Doktor Ender Saraçla irtibat kurarak ünlü isimler kullandıkları hcg damlasını kullanarak düzenli şekilde kilo verdiklerine bun rağmen belirtildiği gibi yan etkiler görmediklerini açıklıyor. Ünlü manken Deniz Akkaya da aynı yöntemi kullanarak zayıflayabilmek için Ender Saraç a müracat edenler arasında bulunmaktadır. Dr. Ziya Mocan ise uyarıyor, Özellikle genç genç yaştakilerin kullanmaması gereken yöntem olduğu, zayıflama iğnesi olarak kullanımın çok kötü bir durum olduğu görüşünde.

zp8497586rq

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.