Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Kilo vermek için yapılması gerekenler nelerdir?

25.02.2013
350
Kilo vermek için yapılması gerekenler nelerdir?

Kilo vermek için yapması gerekenler olduğunu bilmenizde faydalı olacaktır. Çünkü durup dururken bir hastalık olmadan zayıflamak neredeyse imkansız.

Kilo vermek ve zayıflamak için kısa ve öz olarak neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Fazla kilolarınızdan kurtulmak isteyen bayanlar bazı kilo verme yöntemlerine riayet ederek istedikleri görünüme hızlı bir şekilde ulaşabilecekler.

Yapmanız gereken şey biraz dikkatli davranmaktır. Sabah uyanır uyanmaz ilk işiniz oda sıcaklığında olan 2 bardak su içmelisiniz. Bağırsaklarınızın daha verimli çalışması ve kilo vermeniz için ılık bir bardak suya yarım limon sıkarak içmeniz daha iyi olacaktır.

Gün içinde ise uzmanlar 3 litreye kadar suyun tüketilmesi gerektiğini söylüyorlar. Ağız tadınıza göre suyun içerisine limon veya başka şeyleri şey ( örneğin elma sirkesi )  ekleyebilirsiniz. Yemek yerken kesin o esnada su içmeyiniz. Su içmek için en iyi zaman yemekten önce yarım saat ve yemekten sonra da bir saat sonra olmalıdır. Hazır meyve suları ve gazlı içeceklerden uzak durmanız önerilir.

Akşam yemeğini daima erkenden yemeğe gayret gösterin, güneş battığı zaman yalnızca çorba gibi besinleri alın ve başka bir yemeyin.

Her gün açık havada en az 30 dakika yürüyerek dolaşın.

Fazla kiloları attığınız zamanlar, yiyeceğinize dikkat etmelisiniz ve süt, peynir, yoğurt, yumurta ve tavuk etinden uzak durun.

Kaç kilo vermek istiyorsanız bu diyeti 3 le çarpın. Örneğin 3 kilo vermek isterseniz, bu beslenme şekline 9 gün devam etmelidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.