Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Kilo vermek için ne yenmeli ?

29.06.2012
377

Kaybedecek ne var? Kilo sorunu ebedi kadın sorunu. Arkadaşlarıyla birbirlerine  tavsiye veriyor , kıyasıyala kiloyla  mücadele ediyorlar. Salatalık , Dereotu ve yoğurt almak çok iyi kilo verme konusunda.

Diyet için tüm protein gıdaları terk etmek gerekir sadece  haşlanmış tavuk hariç tüm ürünler unutmak gerekir.  Tabii ki, böyle bir diyet uygulayarak, kolayca kilo verebilirsiniz. Ibaresi “kolay” tamamen uygunsuz olmasına rağmen. Doğumdan sonra bir arkadaşım sadece pişmiş tavuk göğsü ve az yağlı peynir yiyerek kilo vermek istedi. Sonuç muhteşem oldu!  Kilo vermek için en önemli şey iradenize sahip olmak zorundasınız.

Ben herkes her gün aynı şeyleri yiyebilir ve hala mutlu ve memnun hayat hissetmek sanmıyorum. Yani gerçekten kaçış yok? Tabii ki vardır.

Kilo vermek ne var – Bu kilo vermek arzusu ile birlikte görünmesi gereken ilk soru değil. Olduğu gibi – bu ana soru. İlk olarak, bu doz azaltmak için gereklidir. Ne kadar yemek bir öğünde tüketilebilir? Bardak içine sığacak olanlar. Acıktığında, sade bir bardak su içiniz. Eğer açlığınızı yok etmese yemek zorunda kalsanız bile yemek arasında çok su için ki mideniz su ile dolsun ve fazla yemenizi engellesin..

Et ister misiniz?
Deri olmadan bir haşlanmış sığır eti parçası veya tavuk göğsü yiyin. Kilolu insanlar için çok yararlı olan ürün sığır karaciğeri . Karaciğer bileşimi vücutta metabolizma normalizasyon için gerekli vitamin B5, B6 ve krom, içerir.

 İyot hakkında
Fonksiyonu ile iyice tiroit bezi yapmak için, vucud  iyotu yeterli miktarda tedarik etmek gereklidir. Ama vücudun iyot ihtiyacı olup olmadığını netleştirmek için muayene edilmelidir. Gerekirse, yosun obeziteye karşı savaşta sizin sihirli değnek olacak.

Yağ yakmak!
Greyfurtun yağ yakıcı özellikleri sahip olduğunu biliyorsunuz. Ama  greyfurtu meyve içinde bulunan acı zarı ile yemek gerekir. Bu membranların bulunan naringindir, metabolizma bağırsakları ve hızlarda uyarır. Böylece, her gün greyfurt yiyerek, fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. İsteyenler greyfurt 2-3 dilim yemek yeterli yedikten sonra kilo vermek kolaylaşır.İtiraf edelim ki acı ama ilaç olarak kullanınız.

Elbette, kilo vermede sadece greyfurt yeterli değildir. Sözde “negatif kalorili” ürünlerini dikkat edin. Gerçekten negatif kalori var, bu ürün var mı? Tabii ki hayır. Her ürün bir kalori değeri vardır. Ancak vücut, tükettiğinden daha fazla kalori yakar kullanımında ürünler vardır. Bu onlar hakkında ve negatif kalorili gıdalar olarak bilinirler.

Negatif kalori içeren gıdalar
Kilo vermek için yenmesi gereken negatif kalorili gıdalardan bahsedelim.  Çorba veya bir kereviz salatası yemek ve sizi ve tarzı ile kilo çıkıyor ki şaşıracaksınız!

Sıkı bir diyet yok ise …
Elma, patlıcan, brokoli, zencefil, turp, pancar, şeftali, erik, kuşkonmaz, karnabahar, sarımsak, ıspanak, limon, biber, böğürtlen: Eğer sıkı bir diyet gitmek istemiyorsanız, aşağıdaki ürünler ekleyerek diyet yapmak yeterli kuş üzümü, soğan, ananas, portakal, karpuz, yağsız et, yağsız balık, haşlanmış tavuk, deniz ürünleri. Bu ürünlerin bir yemek yiyin ve kilo vereceğinizden  emin olun.

Ve unutmayın, kızarmış yiyecekler buharda, yemekler yerine daha iyidir. Lezzetli, hızlı, kullanışlı ve sonuç çok açık!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.