Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Karbonhidrat diyeti yapanlar hangi besinleri tüketmeli?

08.12.2012
442

Karbonhidrat diyeti yapanlar hangi besinleri tüketmeli?

Zayıflamak veye kilo vermek amacıyla bir diyete başladıysanız eğer diyet programını çok iyi bilmeniz gerekir. Ayrıyrttrn uyguladığınız diyetin diyet listesi bir uzman diyetisyentarfaından  yapılması gerekir ki hangi ürünleri ve besinleri ne kadar kullanacağını bilmeniz açısından gereklidir. Diyette başlamadan önce diyet listesini çok iyi bilmek gerekir. Hele ki karbonhisrat diyetini yapıyorsanız hangi besinleri ne kadar tüketmeniz gerektiğini çok daha iyi bilmeniz gerekir. Yoksa diyatin çok ta fazla bir yararı olmayacaktır. Diyet uzmanları tarafından karbonhidrat diyeti yaparken hangi besinleri tüketmeniz gerektiğini sizler için araştırdık.

Karbonhidrat diyetinin uygulama şeklinde karbonhidratlar çok düşükte tutulduğu için alacağınız ekmek, tahıl ve buna bağlı olarak meyve miktarı çok düşükte tutulmaktadır.

Protein miktarı yüksektir aksine proteinde her hangi sınırlama yoktur. Bir öğünde protein tüketirken diğer öğünde karbonhidrat tüketebiliyorsunuz. Tabi Karbonhidrat tüketirken gün içerisine yayılmış şekilde tüketemiyorsunuz. Örneğin bir simit yediğinizde hemen günlük karbonhidrat alımınızın büyük çoğunluğunu tüketmiş oluyorsunuz. Buna bağlı olarak ta diğer ürünlerde salata, et, salata, tavuk gibi öğünler tüketmek zorunda kalıyorsunuz.

Karbonhidrat diyetinin en önemli özelliklerinden biri çok düşük kalorili olması kalorisi düşük olduğu için çok hızlı bir kilo kaybına neden olmasıdır. Aynı zamanda bu diyetle birlikte çok hızlı kilo verirken vücut yağ yakmanın haricinde büyük çoğunlukta doku kaybına ve su kaybına da neden olabilmektedir.

buying viagra 50mg

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.