Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Fransız Doktor Pierre Dükkan’ın Kral Diyeti

25.02.2013
421
Fransız Doktor Pierre Dükkan’ın Kral Diyeti

Fransız Doktor Pierre Dükkan’ın Kral Diyeti

Kate middleton’ın düğün öncesi verdiği metotlar anlaşıldı. Fransız Doktor Pierre Dükkan’ın diyeti Batı’da artık fazla kilolardan kurtulmanın en etkili yöntemi olarak kabul ediliyor. Pierre Dükkan’ın metodunu Penelopa Krus, Carla Bruni, Cenifer Lopes gibi yıldızlar uygulamış. Dükkan Prens Uilyam’ın nişanlısı Kate Middltona düğün için vücut formunu ideal şekle sokmaya yardım etmiştir. Bu diyetin temel özelliği – içeriğinde az miktarda karbonhidrat olan ürünlerdir. Bu tür ürünler sadece vücudun ağırlığını azaltmaz, ayriyeten organizmayı canlandırır.

Diyetin 5 gün süren ilk döneminde sadece yulaf (yabani denli bitki türü), su, piliç eti (derisiz), balık, deniz ürünleri, yumurta ve yağsız süt ürünleri almaya izin verilir. Şeker ve yağlı et türü listeden çıkartılmıştır. Bu, bağırsak sistemini temizlemeye ve gerekli kalori ihtiyacını gidermeye yardımcı olur.[divider]

[divider]Diyetin 2 hafta devam eden ikinci kısmında izin verilen ürünlere çiğ ve haşlanmış sebzeler eklenir (patates, avokado, mercimek, nohut, fasulye ve diğer nişasta içeren ürünler hariç).

Üçüncü kısmında listeye meyveler (kiraz, muz, üzümden başka) de eklenir. Patates ve baklagillerin kullanımına da izin verilir. Bu üçüncü etabın süresi kaç kilo kaybetmenize bağlıdır. Genellikle üçüncü etap 3-5 gün devam ediyor.

Diyetin son etabında (bu etap sonsuza kadar devam edebilir) işlenmiş besinden (çeşitli cips, sosis, salam, vb.), Tatlı, gazlı içecekler ve başka dilediğiniz gıdayı kabul etmenize izin verilir. Elde edilen sonucu güçlendirmek için, Dükkan aşağıdaki kurallara uymayı önerir: haftada bir gün birinci etabın menüsü uygun beslenmek, her gün 20 dakikalık yürüyüşe çıkmak, düzenli olarak 3 çorba kaşığı kepek yemek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.