Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Britney Spears diyeti

25.06.2012
344

Birkaç yıl önce anne olan Britney Spears oldukça Kilo alıp şişmanlamıştı. Onun ideal, kaslı vücudundan eser bile kalmamıştı. Fakat şu anda kilo verip , eskisinden de güzel görünen pop-diva zayıflamanın sırrını açtı. Birkaç aydır Hollywood diyetsiyenlerin kontrolünde olan şarkıcının diyetini size ücretsiz sunuyorum …

 Yağ, şeker, çikolata, makarna ve diğer un ürünleri uzak duran Britney diyet listesine soyalı yiyeceklere, meyveler, sebzeler ve balık ekledi. Silueti tahrip eden konserveleştirilmiş ve hazır gıdalardan uzak duran şarkıcı her gün 2 litre yakın su içiyor. O, günlük yemek listesinüi 5 bölüme ayırarak, azar azar beslenyor.

sporu  – Britney akşam saat 8 den sonra yemek yemiyor, bunun karşılığında dans ediyor.  – Günde 100 kez press yapıyor.

Britney Spears diyeti listesi

Kahvaltı: Üzerine biraz zeytinyağı dökülmüş 4 yumurta sarısı, bir salkım üzüm, 30 gr. sürtgəcdən geçirilmiş yağsız peynir, siyah ekmek tostu.  Akdeniz yemek için: 130 gr. deniz ürünü, 1 adet elma, birkaç marul yaprağı ve 1 çay kaşığı mayonezdən oluşan salata, bir lokma ekmek.

Öğle: 1 adet portakal, 30 gr. yağsız peynir.  Akşam: Salatın içeriği: 150 gr. yağsız dana eti, sürtgəcdən geçirilmiş yağsız peynir, mantar, sebze, ¼ bardak haşlanmış fasulye, domates, yeşillik, soğan ve bir çay kaşığı zeytinyağı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.