Fix Diyet ve Diet Listesi Programı

Baldırları inceltme ve zayıflatma hareketleri

25.07.2012
7.729
Baldırları inceltme ve zayıflatma hareketleri

Baldırları inceltme ve zayıflatma hareketleri

Baldırların kalın olması tüm dış görünüş estetiğini yok ettiği gibi pantolon gibi giyeceklerin giyinmesi bir işkence olmaktadır. Yazın gelmesi ile beraber kısa etek , mayo ve bikini giyimlerin olduğu bu dönemde kalın ve kısa bacaklarla bunların giyinmesini hayal bile edemezsiniz. Baldır zayıflatma İnceltme Egzersizleri nelerdir ? , Baldırlar Nasıl zayıflar ve incelir ? ve Bacakları inceltici hareketler nelerdir? konularına değinerek kafanıza takılan soruları gidermeye çalışacağız.

Kısa ve kalın bacaklı olmak isteyen hiç bir kadın olamaz. Herkes ince , uzun pruzsüz ve parlak bacaklara sahip olmak ister. Böyle ince bacaklar sayesinde istenilen her giysi giyilebilir ve giyimde beden büyüklüğü bulunmada zorlanılmaz. Baldırları kalın olan bir bayan pantolon ve diğer giyimlerin giyilmesi noktasında daima rahtsız olurken yaşamı boyunca kendini rahatsız hisseder ve öz güveni yok olur. Baldırları zayıflatmak için kesin kararlı olmak ve kendine güveni tam olması gerekmektedir. Baldırları zayıflatmak gelecek mutluluğu için bir zaruret taşımaktadır. Baldırı zayıflatmanın pek çok yöntemleri vardır. Biz baldır zayıflatma yöntemlerden en etkili olan bölgesel zayıflama yöntemlerine yer vereceğiz. Çünkü diyetle baldırları zayıflatmak çok çok zor olmakla beraber bu işi bırakmanıza yol açabilecektir. Baldırları ve bacakları inceltmek için muhakkak spor yapılması şarttır. Bacaklarınızın incelmesi için yapılacak sporlar ; yürüme, aerobik, yokuş çıkma ve benzer yorucu ve bu bölgeleri çalıştırmaya yönelik hareketler olacaktır.

Baldırları inceltme ve zayıflatma hareketleri

Eğer eritmek istediğiniz yağlar varsa kalkın ve hemen bu hareketleri yapmaya başlayın!

  • Basenlerinizden ve kalçalarınızdan kurtulmanın tek yolu onları çalıştırmaktır. Zayıflama bantları ve zayıflama  ilaçları baldırları inceltecek diye pasif bir duruma geçmeyin . Bu zayıflama ürünlerine de fazla itibar etmeyin. Çünkü o bölgelerinizi çalıştırmadan bu yağlardan kurtulmanız mümkün değil.
  • Pasif zayıflama aletlerini ya da ürünlerini kullansanız bile hareket etmek durumundasınız. O aletler sadece bu eritme sürecini hızlandırır o kadar. Kısaca hareket şart, kaslarınızı çalıştırmadan fazla kilolardan kurtulmayı hayal etmeyin
  • Kalın baldırları zayıflamak için en iyi yol yokuşa tırmanmak ve merdiven çıkmaktır. Yokuşa tırmanmak ve merdivenleri çıkmak baldır ve bacakların çalışmasına neden olacaktır. Sadece yürümek ile bunlardan kurtulamazsınız. Yürüyerek en fazla kalçalarınızın üst bölgesindeki fazla yağları  eritebilirsiniz. Her ne kadar yürümek  bacak be baldırları inceltmese bile spor yapmanızı kolaylaştırılması için bacakların güçlenmesine ve basenlerin erimesine sebep olacaktır. Bu yüzden günde en az bir saat yürümemizde fayda olacaktır.
  • En iyi hareketlerden bir tanesi asker yürüyüşüdür. Asker gibi olduğunuz yerde yürüyün. Başınız dik, kollarınız hareketli bacaklarınızda olabilecek en yukarı seviyede kalkıyor şekilde yürüyün. 5 dakika boyunca bu uygulamayı yapın.
  • İki tane su şişesi alın ve ellerinizde yine asker gibi  yürüyün. Fark elinizde su şişesi olması ve su şişelerini yukarı aşağı doğru indirip kaldırmanız.
  • Ayak uçlarınızla yapacağınız bu hareket şöyle: Önce sağ ayağınızı kaldırın ve aynı anda sol elinizdeki şişeyi sola doğru hareket ettirin. Sol ayağınızı kaldırın sağ elinizdeki şişeyi sağa hareket ettirin. Zıt bir şekilde yapılan bu hareket çok önemli.
  • Dizlerinizi kırın ve geri kalkın kırın kalkın.

Kadınlar için iç bacak ve kalçayı incelten egzersizler

Burcu ile Pilates Kalça ve Bacak Sıkılaştırma Egzersizleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.